Poradnik

Praktyczny Poradnik Instalatora

 Jedyna pozycja na rynku, która w sposób kompleksowy omawia zagadnienia związane z systemami fotowoltaicznymi oraz kolektorami słonecznymi. Polecana zarówno początkującym jak i doświadczonym inwestorom, wykonawcom oraz handlowcom. Przystępna forma oraz czytelne przykłady poparte ilustracjami sprawiają, że jest to świetny materiał dydaktyczny różnież  dla nauczycieli przedmiotów zawodowych.

Poszczególne rozdziały prezentują treści dotyczące różnorodnych zagadnień, z którymi zmaga się każdy instalator, począwszy od właściwego doboru materiałów poprzez prawidłowy montaż aż do właściwej eksploatacji i serwisu urządzeń, istotnym, aby planowana instalacja działała wydajnie przez długie lata.

Świetna książka, jasne przykłady, bardzo dobrze się czyta, polecam!

Długo szukałem poradnika opisujące kompletnie dwie technologie czerpiące energię ze słońca, nie zawiodłem się.

Bardzo dobra książka, opisy zrozumiałem nawet dla zupełnie początkujących. Stosowna proporcja jakości do ceny.

O książce

„W oferowanej Państwu publikacji znalazły się zarówno podstawy teoretyczne działania ogniw fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych jak również szczegółowe opisy ich konstrukcji technicznych wraz z analizą produktywności energetycznej w różnych warunkach eksploatacyjnych. Jednocześnie podręcznik ten zawiera kompletną wiedzę z zakresu projektowania, przygotowania i realizacji inwestycji opartych o źródła słoneczne. To, co odróżnia przedstawiony podręcznik od innych publikacji dostępnych dzisiaj na rynku to nie tylko komplementarna wiedza praktyczna i teoretyczna zespołu autorów, lecz również unikalne połączenie podstaw teoretycznych z możliwością ich praktycznej aplikacji w konkretnych instalacjach. W literaturze polskojęzycznej brakowało dotąd publikacji obejmującej zarówno instalacje fotowoltaiczne jak i fototermiczne na tak wysokim poziomie szczegółowości przy zachowaniu rzetelnych podstaw teoretycznych i jednocześnie opartych o praktyczne przykłady wdrożenia. Niniejsza książka wypełnia tę lukę. Wszystkie wskazane zagadnienia jak również duża wiedza fachowa i praktyczne doświadczenia autorów sprawiają, iż oddany w Państwa ręce podręcznik można uważać za kompendium wiedzy dla inwestorów jak również przyszłych i obecnych instalatorów systemów odnawialnych źródeł energii opartych o wykorzystanie energii słonecznej. Gorąco polecam wszystkim czytelnikom.”

dr hab. inż. Maciej Sibiński

„Praktyczny Poradnik Instalatora. Systemy fotowoltaiczne i słoneczne systemy grzewcze.”
Autor: dr inż. Adam Luberański, dr inż. Marcin Dębowski, mgr inż. Piotr Polewka, mgr inż. Andrzej Petrukanec

Wydawnictwo: ATUM ISBN 978-83-945152-0-1
Rok wydania: 2016
Oprawa: miękka
Format: B5
Liczba stron: 232

Cennik

Przy pojedyńczych zamówieniach cena Poradnika wynosi 69 PLN brutto/szt. + koszt wysyłki zgodnie z aktualnym cennikiem Poczty Polskiej

Przy zamówieniach od 5 do 15 sztuk cena Poradnika wynosi 59 PLN brutto/szt. + koszt wysyłki gratis

Przy zamówieniach powyżej 15 sztuk cena Poradnika wynosi 49 PLN brutto/szt. + koszt wysyłki gratis

Hurtownie bądź księgarnie zainteresowane stałą współpracą uprzejmie prosimy o kontakt mailowy: biuro@atum.edu.pl bądź telefoniczny: 512 041 945.

Dostawa

Pojedyncze egzemplarze wysyłamy w ciągu 48 godzin (pod warunkiem dostępności Towaru na magazynie). Koszt dostawy naliczany zgodnie z obowiązującym cennikiem. W przypadku zamówień hurtowych, termin dostawy ustalany jest po kontakcie z Biurem mailowym: biuro@atum.edu.pl bądź telefonicznym: 512 041 945.

Wymiana/zwroty

W terminie 14 dni roboczych od dnia otrzymania Towaru Kupujący ma prawo odstąpić od umowy, bez podania przyczyny. W tym celu Kupujący zobowiązany jest przesłać na adres Wydawnictwa:ul.Ostrowskiego 7, 53-238 Wrocław nieuszkodzony Towar wraz z oświadczeniem odstąpienia od umowy.

Reklamacje

Kupujący ma prawo złożyć reklamację z tytułu stwierdzenia wady w dostarczonym Towarze lub uszkodzeń powstałych podczas dostawy.

Reklamacje należy składać pisemnie w formie listu wysłanego na adres Wydawnictwa: ATUM. Sp. z o.o., ul.Ostrowskiego 7, 53-238 Wrocław wraz z wadliwym lub uszkodzonym Towarem.

Reklamacja będzie rozpatrzona najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od daty wpłynęcia do Wydawnictwa.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, Kupujący otrzyma zwrot kosztów przesyłki oraz dokonana zostanie wymiana uszkodzonego Towaru na Towar wolny od wad. Jeśli wymiana Towaru okaże się nie niemożliwa (np. z powodu braku Towaru w magazynie) Kupujący otrzyma zwrot należności bądź otrzyma inny dostępny w Ksiągarni Towar. W tym przypadku, koszt wysyłki Towaru pokrywa Wydawnictwo.

Zamówienie

W celu złożenia zamówienia na dostawę książek należy przesłać poprawnie uzupełniony formularz zamówienia, na adres Biura Wydawnictwa: ul.Ostrowskiego 7, 53-238 Wrocław bądź na maila: biuro@atum.edu.pl. Dostawa realizowana jest pod warunkiem dostępności Towaru w magazynie, o czym klient informowany jest w ciągu 48h od momentu złożenia zamówienia.

Złóż zamówienie

Zapraszamy do kontaktu

ATUM Sp. z o.o.- Centrum Szkoleń OZE
ul. Ostrowskiego 7, pok. 216 (I piętro)
53-238 Wrocław

NIP: 1130099894, KRS: 000068514
Kapitał zakładowy: 100 000,00zł., Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

☎ kom. 793 814 840, kom. 512 041 945, tel. 71 7866287

✉ biuro@atum.edu.pl

Chcesz zostać z Nami na dłużej? Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje branżowe średnio raz w miesiącu.

Zapisz się do listy mailingowej (możesz usunąć zgodę w każdej chwili)

Zgody

FreshMail.pl