Blog edukacyjny

Lider szkoleń w branży OZE

UCZ SIĘ Z NAMI CAŁY CZAS

Projektowanie i rzeczoznawca ppoż

Pomimo wejścia zmian w Prawie Budowlanym, które nastąpiły od 19 września 2020 r. i dotyczyły przepisów przeciwpożarowych instalacji fotowoltaicznych pojawia się jeszcze wiele pytań ze strony klientów lub osób wykonujących instalacje w sprawie ustaleń przeciwpożarowych...

PORADNIK INSTALATORA

Jedyna publikacja na rynku, która w sposób kompleksowy omawia zagadnienia związane z systemami fotowoltaicznymi oraz kolektorami słonecznymi. Książka jest polecana zarówno początkującym, jak i doświadczonym inwestorom, projektantom,wykonawcom oraz handlowcom.

Masz pytania? Zostaw kontakt!

ATUM Sp. z o.o.

biuro@atum.edu.pl

Kapitał zakładowy: 100 000,00zł.,
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

_____

Centrum Szkoleń OZE
ATUM Sp. z o. o.

Od 2014 roku jako jeden z pierwszych akredytowanych ośrodków rozpoczęliśmy szkolenia instalatorskie w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Dbamy o praktyczne przygotowanie każdego z uczestników, dlatego szczególnie stawiamy na zajęcia praktyczne w takiej ilości, jakiej nie znajdziesz w żadnym innym miejscu w kraju.
Uczymy, że wiedza praktyczna to podstawa, z którą osiągniesz sukces.

Twoja nowa praca, oferty pracy w całej Polsce

Call Now Button