Egzaminy ECCC

 

Zdobądź potwierdzenie nabycia kompetencji cyfrowych przystępując do egzaminu ECCC w technologiach informatycznych na różnych poziomach.

Umiejętności informatyczne są obecnie niezbędne do wykonywania wielu zawodów. Przez większość pracodawców są też uznawane za pożądane i stanowią dodatkowy atut pracownika. Umieszczenie w CV informacji o poziomie umiejętności informatycznych nie zawsze jest wystarczające. Aby zwiększyć wiarygodność takich danych warto potwierdzić je odpowiednim dokumentem. Jest nim Europejski Certyfikat Kompetencji Informatycznych, czyli certyfikat ECCC (European Computer Competence Certificate). Dokument jest powszechnie honorowany we wszystkich krajach Unii Europejskiej, co dodatkowo stwarza Ci możliwości pracy poza granicami kraju. Stanowi on formalne potwierdzenie  kompetencji z zakresu technologii informatycznych. Kompetencje te są wyrażone jednym z czterech poziomów, określonych literami A-D. Poziom A – podstawowy – oznacza umiejętność obsługi aplikacji biurowych na poziomie podstawowym. Poziom D – ekspercki – oznacza biegłość i obszerną wiedzę w zakresie obsługi komputera.  Certyfikat ECCC wymaga zdania egzaminu, do którego możesz przystąpić w naszym ośrodku szkoleniowym.

Od 2016 roku nie tylko prowadzimy szkolenia OZE,
ale też jesteśmy akredytowanym ośrodkiem egzaminacyjnym ECCC.

 

Certyfikat ECCC stanowi standard certyfikacji kompetencji informatycznych, spełniający wymogi „Wytycznych monitorowania postępu rzeczowego realizacji programów operacyjnych na lata 2014-2020”. źródło: www.eccc.com.pl

Egzaminy na poziomie A, B,C prowadzimy na terenie całej Polski.

Zapoznaj się z aktualnym cennikiem egzaminacyjnym: www.eccc.com.pl/egzamin.html

Koszt obejmuje wyłącznie przeprowadzenie egzaminu wraz z wydaniem certyfikatu. Nie obejmuje kosztu wynajmu sali, wyposażenia (komputery, internet) oraz dojazdu egzaminatora na egzamin.

Czym jest eccc?

ECCC wyznacza standard kompetencji użytkowników technologii informatycznych na różnych poziomach: od podstawowego, poprzez średniozaawansowany i zaawansowany, aż po najwyższy – ekspercki. Kompetencje użytkowników zostały podzielone na obszary takie jak: Kompetencje Cyfrowe- DigComp, Technologie Informacyjne, Informatyczny, Techniczny i Branżowy. Obszary zostały podzielone na odpowiednie moduły certyfikacyjne.

Jak wygląda certyfikacja i kto może przystąpić do egzaminu:

Stopień spełnienia przez osobę wymagań kompetencyjnych dla każdego poziomu i modułu certyfikatu ECCC sprawdzany jest przy pomocy egzaminu, którego czas trwania i zawartość merytoryczna zależy od poziomu certyfikacji. Po zakończeniu egzaminu wydawany jest Certyfikat ECCC zaświadczający o stopniu spełnienia wymagań ECCC (w procentach) przez zdającego. Egzaminom ECCC może się poddać każda osoba. Może ona wybrać dowolny moduł i poziom certyfikacji swoich kompetencji.

Gdzie przeprowadzamy egzaminy?

Egzaminy przeprowadzamy na poziomie A, B, C na terenie całej Polski.

Jaki jest koszt?

Kompletne informacje na temat kosztów przeprowadzonych egzaminów znajdziecie Państwo klikając bezpośrednio w przycisk:

Koszt obejmuje wyłącznie przeprowadzenie egzaminu wraz z wydaniem certyfikatu. Nie obejmuje kosztu wynajmu sali, wyposażenia (komputery, internet) oraz dojazdu egzaminatora na egzamin.

ELASTYCZNOŚĆ ZDAWANIA
MODUŁÓW I POZIOMÓW

EUROPEJSKI SYSTEM CERTYFIKACJI
REALIZOWANY W FORMULE ZGODNEJ Z EUROPEJSKIMI RAMAMI KWALIFIKACJI

PRECYZYJNIE PRZEPROWADZANA OCENA POZIOMU KOMPETENCJI

WYSOKA JAKOŚĆ PRZEPROWADZANYCH EGZAMINÓW

Złóż zamówienie na egzamin

Zgody:

4 + 6 =

Oddział Wrocław – siedziba główna

FOTOWOLTAIKA
CERTYFIKOWANE SZKOLENIA

Rynek fotowoltaiki jest najszybciej rozwijającą się branżą w Polsce, która z roku na rok notuje wzrost. Wybierz specjalistyczne szkolenie z pewnymi i praktycznymi umiejętnościami dzięki którym bez problemu znajdziesz pracę w branży - wybierz szkolenie u najlepszych w oddziałach ATUM Wrocław lub ATUM Poznań, lidera szkoleń branży OZE.

POMPY CIEPŁA
CERTYFIKOWANE SZKOLENIA

Nierozłącznym partnerem fotowoltaiki jest również pompa ciepła. Programy wsparcia finansowania odnawialnych źródeł energii sprawiają, że zainteresowanie montażem pomp ciepła z miesiąca na miesiąc rośnie. Wybierając praktyczne szkolenie montażowe w ATUM wyprzedzasz konkurencję i stajesz się lepiej wypozycjonowanym instalatorem na rynku. Do dyspozycji masz na akredytowane ośrodki szkoleniowe we Wrocławiu oraz Poznaniu.

SPECJALIZACJE W OZE

Rozwijaj swoje umiejętności w branży Odnawialnych Źródeł Energii w specjalistycznych szkoleniach praktycznych. Znajdziesz u nas szkolenia montażowe instalacji PV, projektowanie systemów fotowoltaicznych, warsztaty sprzedażowe, nowe technologie montażowe w OZE, zasady budowy farm fotowoltaicznych. 

Zapraszamy do kontaktu

ATUM Sp. z o.o.- Centrum Szkoleń OZE
ul. Ostrowskiego 7, pok. 118 (I piętro), 53-238 Wrocław
NIP: 1130099894, KRS: 000068514
Kapitał zakładowy: 100 000,00zł., Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Oddział Wrocław – siedziba główna

ul. Ostrowskiego 7, pok. 118 (I piętro), 53-238 Wrocław
 530 857 723
✉ biuro@atum.edu.pl

Oddział Poznań

ul. Naramowicka 76, budynek B, 61-622 Poznań
61 896 33 21 || 530 089 531 || 530 098 792
✉ poznan@atum.edu.pl

Newsletter ATUM – Bądź na bieżąco z nowościami w branży OZE.  

Zgadzam się na zapis do listy mailingowej i otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych dostarczanych przez ATUM Sp. z o. o. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności

Call Now Button