Potrzbujesz dodatkowego wsparcia?

KONSULTACJE ZE SPECJALISTAMI OZE

Porady online

Napotkałeś problem, który nie wymaga przyjazdu na miejsce, a wystarczy konsultacja online – ten produkt jest dla Ciebie. Podczas spotkania online w czasie rzeczywistym otrzymasz kompletne wsparcie i rozwiązanie problemu.

Praktyka u klienta

Skorzystaj z wiedzy naszych wykładowców, którzy przyjadą na miejsce inwestycji i swoją wiedzą oraz doświadczeniem wspomogą Twój montaż i wskażą rozwiązanie problemu.

Praktyka w oddziale

Praktyka w ATUM to warsztat podczas, którego rozwiążesz swoje problemy i wskażemy, gdzie je popełniasz. Przez 8 godzin dydaktycznych będziesz pod okiem specjalistów, którzy przeprowadzą z Tobą indywidualne zajęcia.

Porady online

Napotkałeś problem, który nie wymaga przyjazdu na miejsce, a wystarczy konsultacja online – ten produkt jest dla Ciebie. Podczas spotkania online w czasie rzeczywistym otrzymasz kompletne wsparcie i rozwiązanie problemu.

Na co możesz liczyć podczas

PORAD ONLINE

CO PROPONUJEMY?

Możesz liczyć na wsparcie techniczne, sprawdzenie dokumentacji, weryfikacje projektu instalacji fotowoltaicznej, pomoc w doborze komponentów, konsultacja projektu, pomoc w rozwiązaniu trudnej instalacji, pomiaru lub innych zagadnień, z którymi masz problem.

JAK WYGLĄDA SPOTKANIE?

Wystarczy, że się do nas zgłosił przez:

  1. Formularz kontaktowy.
  2. Wiadomość e-mail: biuro@atum.edu.pl
  3. Telefonicznie: 71 786 62 87

Opisz swój problem. Jeśli nie wiesz, z którym wykładowcą powinieneś rozmawiać – nie przejmuj się! Pomożemy dobrać odpowiedniego specjalistę. Spotkanie realizujemy za pomocą platformy Microsoft Teams we wcześniej ustalonym terminie.

CENA

Pierwsza godzina konsultacji online z wybranym wykładowcą =  220 zł netto

Każda kolejna godzina knsultacji = 180 zł netto

Praktyka u klienta

Jesteś przed inwestycją, która może sprawić Twojej firmie problemy? Lub natrafiłeś na problemy podczas już wykonywanego montażu instalacyjnego i potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z wiedzy naszych wykładowców, którzy przyjadą na miejsce inwestycji i swoją wiedzą oraz doświadczeniem wspomogą Twój montaż i wskażą rozwiązanie problemu.
Do dyspozycji masz naszą kadrę, ekspertów w specjalizacjach: fotowoltaiki, pomp ciepła, kamery termowizyjnej, pomiarów elektrycznych, pomiarów fotowoltaicznych, projektowania instalacji fotowoltaicznych.

Jak wygląda

PRAKTYKA U KLIENTA

CO PROPONUJEMY?

Idealne rozwiązanie jeśli potrzebujesz konsultacji montażowych na miejscu inwestycji. Usługa obejmuje pomoc podczas wykonania instalacji fotowoltaicznej, wsparcie montażowe, wskazanie błędów i usprawnienie pracy ekipy montażowej. 

JAK WYGLĄDA SPOTKANIE?

Wystarczy, że się do nas zgłosił przez:

  1. Formularz kontaktowy.
  2. Wiadomość e-mail: biuro@atum.edu.pl
  3. Telefonicznie: 71 786 62 87

 

CENA

1 dzień szkolenia =  2500 zł netto

*w przypadku realizacji usługi powyżej 200km od siedziby firmy cena może ulec zmianie.

Praktyka w ATUM

Chciałbyś doszkolić się w zakresie wykonywania montażu instalacji fotowoltaicznych lub masz problem z instalacją i chciałbyś ją wykonać pod okiem specjalistów w naszej bazie szkoleniowej? Praktyka w ATUM to warsztat podczas, którego rozwiążesz swoje problemy i wskażemy, gdzie je popełniasz. Przez 8 godzin dydaktycznych będziesz pod okiem specjalistów, którzy przeprowadzą z Tobą indywidualne zajęcia.

Dokonałeś wyboru?

WYŚLIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

Wybierz rodzaj konsultacji:

Wybierz prowadzącego konsultacje:

Zgody:

Lider szkoleń w branży

Odnawialne Źródła Energii

Systemy fotowoltaiczne

Certyfikowane szkolenia instalatorskie dla przyszłych monterów instalacji fotowoltaicznych. Korzystaj z konkretnych rozwiązań i praktycznych szkoleń, których nie znajdziesz w żadnym innym miejscu. Wiemy, że najważniejsze jest przygotowanie praktyczne.

Pompy ciepła i f-gazy

Certyfikowane szkolenia instalatorskie dla przyszłych monterów pomp ciepła lub f-gazów. Znajdziesz u nas praktyczny montaż od podstaw pomp ciepła, montażu hydraulicznego, programowania oraz projektowania pomp ciepła. Z naszymi wykładowcami nauczysz się zawodu.

Audyty instalacji PV

Każda instalacja fotowoltaiczna musi przejść badanie pomiarowe potwierdzone protokołem z pomiarów instalacyjnych. Uczymy jak powinien wyglądać audyt instalacji oraz potwierdzasz zdobytą wiedzę świadectwem kwalifikacyjnym w zakresie kontrolno pomiarowym.

Specjalizacje w OZE

Rozwijaj swoje umiejętności w branży Odnawialnych Źródeł Energii w specjalistycznych szkoleniach praktycznych. Znajdziesz u nas szkolenia z projektowania systemów PV, warsztaty sprzedażowe, magazynowanie energii, technologie montażowe, farmy fotowoltaiczne.

Masz pytania? Zostaw kontakt!

Kontakt

ATUM Sp. z o.o.
ul. Ostrowskiego 7, pok. 118 (I piętro)
53-238 Wrocław

+48 71 786 62 87
+48 61 896 33 21
biuro@atum.edu.pl

NIP: 1130099894, KRS: 000068514
Kapitał zakładowy: 100 000,00zł.,
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

_____

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami i specjalistami z branży

Sprawdź naszych partnerów

Centrum Szkoleń OZE
ATUM Sp. z o. o.

Od 2014 roku jako jeden z pierwszych akredytowanych ośrodków rozpoczęliśmy szkolenia instalatorskie w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Dbamy o praktyczne przygotowanie każdego z uczestników, dlatego szczególnie stawiamy na zajęcia praktyczne w takiej ilości, jakiej nie znajdziesz w żadnym innym miejscu w kraju.
Uczymy, że wiedza praktyczna to podstawa, z którą osiągniesz sukces.

Twoja nowa praca, oferty pracy w całej Polsce

Newsletter

Call Now Button