Strefa Partnerska

Cieszymy się, że wybrałeś nasze szkolenie

SPRAWDŹ JAKIE PROMOCJE MOŻESZ OTRZYMAĆ

Jak działa program partnerski?

1

Sprawdź listę partnerów

Zobacz dostępną listę partnerów, którzy współpracują z nami i zacznij korzystać z dostępnych promocji dla absolwentów.

2

Skontaktuj się z partnerem ATUM

Przygotuj sobie numer certyfikatu, który otrzymałeś po naszym szkoleniu. Bedzie niezbędny, żeby zweryfikować czy brałeś udział w naszej usłudze. Numer podasz u partnera, z którym będziesz się kontaktował.

3

Zacznij współpracę

Po weryfikacji otrzymasz potwierdzenie numeru i możesz rozpocząć współpracę

Co2Pro – Hurtownia Fotowoltaiczna

O firmie

HURTOWNIA Z FASCYNACJĄ SPOGLĄDAJĄCA W STRONĘ SŁOŃCA.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Co2Pro. Nasze hurtownie fotowoltaiczne od 2011 r. dostarczają produkty renomowanych marek dla naszych instalatorów. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na skandynawskim rynku pozwala nam w pełni realizować potrzeby firm instalatorskich w Polsce.

Jakość naszych usług zawsze jest dla nas priorytetem, dlatego wraz z akredytowanym przez UDT ośrodkiem szkoleniowym ATUM dbamy, aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami dostępnymi na rynku.

Rabaty i promocje

W hurtowni fotowoltaicznej Co2Pro możesz zyskać indywidualnie dobrane rabaty i promocje na komponenty i sprzęt od najlepszych producentów na świecie. Skontaktuj się z ATUM lub bezpośrednio z Co2Pro i dowiedz się szczegółów.

Dystrybutor systemów i komponentów do fotowoltaiki

Huawei, K2 systems, Longi Solar, Fronius

Filmy instruktażowe, nowości branżowe, wsparcie techniczne

Fernox

O firmie

Fernox to czołowy producentów filtrów magnetyczno – cyklonowych i środków do czyszczenia i ochrony c.o.

W ofercie firmy znajdziesz płyny pozwalające na ochronę przed korozją i kamieniem w instalacjach centralnego ogrzewania, zapobiegające awariom.

Rabaty i promocje

W Fernox możesz zyskać indywidualnie dobrane rabaty i promocje na komponenty. Skontaktuj się z ATUM i dowiedz się szczegółów.

Innowacyjne filtry przepływowe do ochrony instalacji grzewczych

Produkty do czyszczenia i przedłużenia żywotności systemu

Ochrona przed korozją i kamieniem w instalacjach

SOLEMIO

O firmie

SoleMio to dystrybutor produktów i komponentów do wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych. Doświadczenie rynkowe oraz współpraca z renomowanymi producentami sprawiają, że SoleMio zapewnia szczególnie ciekawą ofertę. Firmę tworzy grupa specjalistów i pasjonatów, dla których rozwiązania ekologiczne, odnawialne źródła energii i fotowoltaika to przyszłość. 

 

Rabaty i promocje

W SoleMio możesz zyskać indywidualnie dobrane rabaty i promocje na komponenty. Skontaktuj się z ATUM i dowiedz się szczegółów.

Pompy ciepła marki SPRSUN

Moduły i komponenty PV

Falowniki europejskich marek

GoHeat

O firmie

GoHeat to nowa marka na rynku, ale czerpiąca z kilkunastu lat doświadczenia Huch EnTEC. Weszliśmy w kolejną fazę rozwoju – większy zespół, oferta rozbudowana w oparciu o aktualne potrzeby rynku i najnowsze możliwości technologiczne. Zapewniamy znacznie szerszą ofertę w zakresie systemowego wyposażenia kotłowni oraz OZE (Odnawialne Źródła Energii).

Oferowane przez nas produkty to najwyższa jakość. Na rynku polskim reprezentujemy międzynarodowe marki, które często nie posiadają w Polsce swoich oficjalnych przedstawicielstw.

Naszym głównym wyróżnikiem jest elastyczność w podejściu do biznesu, dzięki któremu można zaprojektować własny biznes i produkt, bazując na doświadczeniu naszym i producentów. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i rozwiązania.

Rabaty i promocje

W GoHeat możesz zyskać indywidualnie dobrane rabaty i promocje na komponenty. Skontaktuj się z ATUM i dowiedz się szczegółów.

PVHurt.pl

O firmie

PVHurt.pl Jesteśmy importerem i jednocześnie dystrybutorem urządzeń umożliwiających zakładanie instalacji, których podstawą są odnawialne źródła energii. Dzięki temu, że firma oferuje zawsze konkurencyjne ceny i dostęp do urządzeń światowych marek, jest uznawana za renomowanego dystrybutora. Ich głównym obszarem działalności jest sprzedaż hurtowa, która obejmuje szeroki zakres produktów, takich jak panele fotowoltaiczne, inwertery, falowniki, zabezpieczenia, okablowanie oraz elementy montażowe paneli. Ich oferta jest skierowana zarówno do klientów prywatnych, jak i firm oraz gospodarstw rolniczych. Wszystkie dostępne artykuły pochodzą od znanych światowych producentów i zostały specjalnie dostosowane do pracy w polskich warunkach.

Rabaty i promocje

W PVHurt.pl możesz zyskać indywidualnie dobrane rabaty i promocje na komponenty. Skontaktuj się z ATUM i dowiedz się szczegółów.

Komponenty i osprzęt fotowoltaiczny

Konstrukcje montażowe

Inwertery

INSTALSOFT

O firmie

INSTALSOFT to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania inżynierskiego wspomagającego projektowanie systemów grzewczych i sanitarnych. W ofercie firmy znajdziesz idealne oprogramowania, które zawierają bazy komponentów większości dostawców w sektorze systemów grzewczych i sanitarnych.

 

Rabaty i promocje

Pracujemy nad możliwością uzyskania rabatów 😉

Projektowanie i obliczanie instalacji ogrzewania, chłodzenia i systemów sanitarnych

Projektowanie i obliczanie cieplne, ocena efektywności

Aplikacja mobilna do szybkiego projektowania

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami i specjalistami z branży

Sprawdź naszych partnerów

Masz pytania? Zostaw kontakt!

Kontakt

ATUM Sp. z o.o.
ul. Ostrowskiego 7, pok. 118 (I piętro)
53-238 Wrocław

+48 71 786 62 87
+48 61 896 33 21
biuro@atum.edu.pl

NIP: 1130099894, KRS: 000068514
Kapitał zakładowy: 100 000,00zł.,
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji

_____

""