Strefa Partnerska

Cieszymy się, że wybrałeś nasze szkolenie

SPRAWDŹ JAKIE PROMOCJE MOŻESZ OTRZYMAĆ

Jak działa program partnerski?

1

Sprawdź listę partnerów

Zobacz dostępną listę partnerów, którzy współpracują z nami i zacznij korzystać z dostępnych promocji dla absolwentów.

2

Skontaktuj się z partnerem ATUM

Przygotuj sobie numer certyfikatu, który otrzymałeś po naszym szkoleniu. Bedzie niezbędny, żeby zweryfikować czy brałeś udział w naszej usłudze. Numer podasz u partnera, z którym będziesz się kontaktował.

3

Zacznij współpracę

Po weryfikacji otrzymasz potwierdzenie numeru i możesz rozpocząć współpracę

Co2Pro – Hurtownia Fotowoltaiczna

img_icon_corpo_atum_01

O firmie

HURTOWNIA Z FASCYNACJĄ SPOGLĄDAJĄCA W STRONĘ SŁOŃCA.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Co2Pro. Nasze hurtownie fotowoltaiczne od 2011 r. dostarczają produkty renomowanych marek dla naszych instalatorów. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na skandynawskim rynku pozwala nam w pełni realizować potrzeby firm instalatorskich w Polsce.

Jakość naszych usług zawsze jest dla nas priorytetem, dlatego wraz z akredytowanym przez UDT ośrodkiem szkoleniowym ATUM dbamy, aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami dostępnymi na rynku.

Rabaty i promocje

W hurtowni fotowoltaicznej Co2Pro możesz zyskać indywidualnie dobrane rabaty i promocje na komponenty i sprzęt od najlepszych producentów na świecie. Skontaktuj się z ATUM lub bezpośrednio z Co2Pro i dowiedz się szczegółów.

img_icon_min_copro_atum_01
img_icon_min_copro_atum_04
img_icon_min_copro_atum_06

Dystrybutor systemów i komponentów do fotowoltaiki

Huawei, K2 systems, Longi Solar, Fronius

Filmy instruktażowe, nowości branżowe, wsparcie techniczne

Fernox

img_icon_corpo_atum_02

O firmie

Fernox to czołowy producentów filtrów magnetyczno – cyklonowych i środków do czyszczenia i ochrony c.o.

W ofercie firmy znajdziesz płyny pozwalające na ochronę przed korozją i kamieniem w instalacjach centralnego ogrzewania, zapobiegające awariom.

Rabaty i promocje

W Fernox możesz zyskać indywidualnie dobrane rabaty i promocje na komponenty. Skontaktuj się z ATUM i dowiedz się szczegółów.

img_icon_min_fernox_atum_01
img_icon_min_fernox_atum_02
img_icon_min_fernox_atum_05

Innowacyjne filtry przepływowe do ochrony instalacji grzewczych

Produkty do czyszczenia i przedłużenia żywotności systemu

Ochrona przed korozją i kamieniem w instalacjach

SOLEMIO

img_icon_corpo_atum_03

O firmie

SoleMio to dystrybutor produktów i komponentów do wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych. Doświadczenie rynkowe oraz współpraca z renomowanymi producentami sprawiają, że SoleMio zapewnia szczególnie ciekawą ofertę. Firmę tworzy grupa specjalistów i pasjonatów, dla których rozwiązania ekologiczne, odnawialne źródła energii i fotowoltaika to przyszłość. 

 

Rabaty i promocje

W SoleMio możesz zyskać indywidualnie dobrane rabaty i promocje na komponenty. Skontaktuj się z ATUM i dowiedz się szczegółów.

img_icon_min_solemio_atum_03
img_icon_min_solemio_atum_04
img_icon_min_solemio_atum_05

Pompy ciepła marki SPRSUN

Moduły i komponenty PV

Falowniki europejskich marek

GoHeat

logotyp_atum_goheat

O firmie

GoHeat to nowa marka na rynku, ale czerpiąca z kilkunastu lat doświadczenia Huch EnTEC. Weszliśmy w kolejną fazę rozwoju – większy zespół, oferta rozbudowana w oparciu o aktualne potrzeby rynku i najnowsze możliwości technologiczne. Zapewniamy znacznie szerszą ofertę w zakresie systemowego wyposażenia kotłowni oraz OZE (Odnawialne Źródła Energii).

Oferowane przez nas produkty to najwyższa jakość. Na rynku polskim reprezentujemy międzynarodowe marki, które często nie posiadają w Polsce swoich oficjalnych przedstawicielstw.

Naszym głównym wyróżnikiem jest elastyczność w podejściu do biznesu, dzięki któremu można zaprojektować własny biznes i produkt, bazując na doświadczeniu naszym i producentów. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i rozwiązania.

Rabaty i promocje

W GoHeat możesz zyskać indywidualnie dobrane rabaty i promocje na komponenty. Skontaktuj się z ATUM i dowiedz się szczegółów.

img_icon_min_huchentec_atum_01
img_icon_min_huchentec_atum_03-1
img_icon_min_huchentec_atum_04

PVHurt.pl

img_icon_min_pvhurt

O firmie

PVHurt.pl Jesteśmy importerem i jednocześnie dystrybutorem urządzeń umożliwiających zakładanie instalacji, których podstawą są odnawialne źródła energii. Dzięki temu, że firma oferuje zawsze konkurencyjne ceny i dostęp do urządzeń światowych marek, jest uznawana za renomowanego dystrybutora. Ich głównym obszarem działalności jest sprzedaż hurtowa, która obejmuje szeroki zakres produktów, takich jak panele fotowoltaiczne, inwertery, falowniki, zabezpieczenia, okablowanie oraz elementy montażowe paneli. Ich oferta jest skierowana zarówno do klientów prywatnych, jak i firm oraz gospodarstw rolniczych. Wszystkie dostępne artykuły pochodzą od znanych światowych producentów i zostały specjalnie dostosowane do pracy w polskich warunkach.

Rabaty i promocje

W PVHurt.pl możesz zyskać indywidualnie dobrane rabaty i promocje na komponenty. Skontaktuj się z ATUM i dowiedz się szczegółów.

img_partners_eq_pvhurt
img_partners_eq_pvhurt2
img_partners_eq_pvhurt3

Komponenty i osprzęt fotowoltaiczny

Konstrukcje montażowe

Inwertery

INSTALSOFT

logotyp_atum_instalsoft

O firmie

INSTALSOFT to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania inżynierskiego wspomagającego projektowanie systemów grzewczych i sanitarnych. W ofercie firmy znajdziesz idealne oprogramowania, które zawierają bazy komponentów większości dostawców w sektorze systemów grzewczych i sanitarnych.

 

Rabaty i promocje

Pracujemy nad możliwością uzyskania rabatów 😉

img_partners_eq_instalsoft_3
img_partners_eq_instalsoft_2
img_partners_eq_instalsoft

Projektowanie i obliczanie instalacji ogrzewania, chłodzenia i systemów sanitarnych

Projektowanie i obliczanie cieplne, ocena efektywności

Aplikacja mobilna do szybkiego projektowania

ROTHENBERGER

img_icon_min

O firmie

ROTHENBERGER to renomowana firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości narzędzi oraz urządzeń dla branży instalacyjnej i serwisowej. Od ponad 70 lat firma Rothenberger dostarcza innowacyjne rozwiązania dla profesjonalistów z branży, pozwalając im efektywnie i szybko wykonywać różnorodne prace hydrauliczne, grzewcze oraz gazowe. Dzięki ciągłemu rozwojowi, nowoczesnym technologiom i wysokim standardom jakości, produkty Rothenberger cieszą się uznaniem i zaufaniem klientów na całym świecie. Firmę wyróżnia także zaangażowanie w zrównoważony rozwój oraz dbałość o środowisko naturalne. Rothenberger to partner godny zaufania dla wszystkich profesjonalistów z branży, którzy cenią solidność, precyzję i innowacyjne podejście do pracy.

 

Rabaty i promocje

Pracujemy nad możliwością uzyskania rabatów 😉

1
2
3

Instalacja

Serwis i konserwacja

Pompy ciepła, chłodnictwo i kimatyzacja

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami i specjalistami z branży

Sprawdź naszych partnerów

Masz pytania? Zostaw kontakt!

Kontakt

ATUM Sp. z o.o.
ul. Ostrowskiego 7, pok. 118 (I piętro)
53-238 Wrocław

+48 71 786 62 87
+48 61 896 33 21
biuro@atum.edu.pl

NIP: 1130099894, KRS: 000068514
Kapitał zakładowy: 100 000,00zł.,
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji

_____

footer_dofinansowanie_logo
""