Strefa Partnerska

Cieszymy się, że wybrałeś nasze szkolenie

SPRAWDŹ JAKIE PROMOCJE MOŻESZ OTRZYMAĆ

Jak działa program partnerski?

1

Sprawdź listę partnerów

Zobacz dostępną listę partnerów, którzy współpracują z nami i zacznij korzystać z dostępnych promocji dla absolwentów.

2

Skontaktuj się z partnerem ATUM

Przygotuj sobie numer certyfikatu, który otrzymałeś po naszym szkoleniu. Bedzie niezbędny, żeby zweryfikować czy brałeś udział w naszej usłudze. Numer podasz u partnera, z którym będziesz się kontaktował.

3

Zacznij współpracę

Po weryfikacji otrzymasz potwierdzenie numeru i możesz rozpocząć współpracę

Co2Pro – Hurtownia Fotowoltaiczna

O firmie

HURTOWNIA Z FASCYNACJĄ SPOGLĄDAJĄCA W STRONĘ SŁOŃCA.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Co2Pro. Nasze hurtownie fotowoltaiczne od 2011 r. dostarczają produkty renomowanych marek dla naszych instalatorów. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na skandynawskim rynku pozwala nam w pełni realizować potrzeby firm instalatorskich w Polsce.

Jakość naszych usług zawsze jest dla nas priorytetem, dlatego wraz z akredytowanym przez UDT ośrodkiem szkoleniowym ATUM dbamy, aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami dostępnymi na rynku.

Rabaty i promocje

W hurtowni fotowoltaicznej Co2Pro możesz zyskać indywidualnie dobrane rabaty i promocje na komponenty i sprzęt od najlepszych producentów na świecie. Skontaktuj się z ATUM lub bezpośrednio z Co2Pro i dowiedz się szczegółów.

Dystrybutor systemów i komponentów do fotowoltaiki

Huawei, K2 systems, Longi Solar, Fronius

Filmy instruktażowe, nowości branżowe, wsparcie techniczne

Fernox

O firmie

Fernox to czołowy producentów filtrów magnetyczno – cyklonowych i środków do czyszczenia i ochrony c.o.

W ofercie firmy znajdziesz płyny pozwalające na ochronę przed korozją i kamieniem w instalacjach centralnego ogrzewania, zapobiegające awariom.

Rabaty i promocje

W Fernox możesz zyskać indywidualnie dobrane rabaty i promocje na komponenty. Skontaktuj się z ATUM i dowiedz się szczegółów.

Innowacyjne filtry przepływowe do ochrony instalacji grzewczych

Produkty do czyszczenia i przedłużenia żywotności systemu

Ochrona przed korozją i kamieniem w instalacjach

SOLEMIO

O firmie

SoleMio to dystrybutor produktów i komponentów do wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych. Doświadczenie rynkowe oraz współpraca z renomowanymi producentami sprawiają, że SoleMio zapewnia szczególnie ciekawą ofertę. Firmę tworzy grupa specjalistów i pasjonatów, dla których rozwiązania ekologiczne, odnawialne źródła energii i fotowoltaika to przyszłość. 

 

Rabaty i promocje

W SoleMio możesz zyskać indywidualnie dobrane rabaty i promocje na komponenty. Skontaktuj się z ATUM i dowiedz się szczegółów.

Pompy ciepła marki SPRSUN

Moduły i komponenty PV

Falowniki europejskich marek

Huch EnTEC

O firmie

Huch EnTEC jest firmą córką firmy HUCH, która od 1928 roku produkuje trwałe i wysokojakościowe pojemniki. Niemiecka jakość i precyzja wykonania komponentów w grupach pompowych idealnie sprawdza się na rynku polskim. Huch EnTEC w swojej ofercie posiada nowoczesne, innowacyjne i kompleksowe rozwiązania systemowe dla zielonej energii. 

 

Rabaty i promocje

W Huch EnTEC możesz zyskać indywidualnie dobrane rabaty i promocje na komponenty. Skontaktuj się z ATUM i dowiedz się szczegółów.

Grupy pompowe C.O.

Zestawy modułowe – wyposażenia kotłowni

Pompy obiegowe

INSTALSOFT

O firmie

INSTALSOFT to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania inżynierskiego wspomagającego projektowanie systemów grzewczych i sanitarnych. W ofercie firmy znajdziesz idealne oprogramowania, które zawierają bazy komponentów większości dostawców w sektorze systemów grzewczych i sanitarnych.

 

Rabaty i promocje

Pracujemy nad możliwością uzyskania rabatów 😉

Projektowanie i obliczanie instalacji ogrzewania, chłodzenia i systemów sanitarnych

Projektowanie i obliczanie cieplne, ocena efektywności

Aplikacja mobilna do szybkiego projektowania

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami i specjalistami z branży

Sprawdź naszych partnerów

Centrum Szkoleń OZE
ATUM Sp. z o. o.

Od 2014 roku jako jeden z pierwszych akredytowanych ośrodków rozpoczęliśmy szkolenia instalatorskie w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Dbamy o praktyczne przygotowanie każdego z uczestników, dlatego szczególnie stawiamy na zajęcia praktyczne w takiej ilości, jakiej nie znajdziesz w żadnym innym miejscu w kraju.
Uczymy, że wiedza praktyczna to podstawa, z którą osiągniesz sukces.

Twoja nowa praca, oferty pracy w całej Polsce

Newsletter

Call Now Button