Zaznacz stronę

Zostań Trenerem
w ATUM

Posiadasz dużą wiedzę teoretyczną lub praktyczna? Chcesz się nią podzielić i uczyć innych razem z ATUM?
Dołącz do grona specjalistów lidera branży szkoleniowej w sektorze oze w Polsce.

Lider szkoleń w branży

O nas

Od 2015 roku jesteśmy ośrodkiem akredytowanym w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii. Przeszkoliliśmy już ponad 5000 specjalistów, którzy czynnie działają w branży OZE lub zawodach powiązanych. W związku z dużymi możliwościami rynku chętnie poszerzamy naszą kadrę dydaktyczną o kolejnych specjalistów, którzy wraz z nami kierują się chęcią przekazywania wiedzy i przede wszystkim praktycznej nauki zawodu.

" "

Z jednego prostego, ale bardzo ważnego powodu nasze szkolenia podzieliliśmy na moduły. Od zawsze chcieliśmy, żeby nasze szkolenia były usługą rozwijającą w każdym momencie nauki, a kadra wyselekcjonowana w taki sposób, aby każdy z naszych klientów wiedział, że wybierając ATUM uczony jest przez doświadczonych specjalistów z branży. Jeśli trafiłeś do nas, na pewno nie jest to przypadek i czujesz, że nauczanie w ATUM może być kolejnym poziomem przekazywania wiedzy.

Kogo szukamy?

doświadczonych teoretyków

tak jak szkolenia i ich różnorodność, tak samo każdy specjalista również jest inny oraz w swój wyuczony sposób potrafi przekazywać wiedzę. Podział szkoleń na modułowy nie jest przypadkowy, ponieważ wiemy, że część specjalistów lepiej odnajduje się w części teoretycznej niż praktycznej, dlatego warto żebyś na początku poinformował/a nas, z której strony czujesz się lepiej.

doświadczonych praktyków

zajęcia praktyczne… uwielbiamy! I jest tego u nas najwięcej. Raczej nie musimy tego tłumaczyć, ale gdyby ktoś nie wiedział, to w ATUM wychodzimy z założenia, że bez praktycznej nauki umiejętności i później ich weryfikacji nie zbudujemy dobrego instalatora i fachowca. Ta część jest dla nas szczególnie ważna, dlatego przynajmniej kilkuletnie doświadczenie jest totalnym minimalnym wymaganiem.

zainteresowany?

Czekamy na Twoje zgłoszenie

Curriculum Vitae

Doświadczenie zawodowe

Wykształcenie

Masz pytania? Zostaw kontakt!

Kontakt

ATUM Sp. z o.o.
ul. Ostrowskiego 7, pok. 118 (I piętro)
53-238 Wrocław

+48 71 786 62 87
+48 61 896 33 21
biuro@atum.edu.pl

NIP: 1130099894, KRS: 000068514
Kapitał zakładowy: 100 000,00zł.,
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

_____

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami i specjalistami z branży

Sprawdź naszych partnerów

Centrum Szkoleń OZE
ATUM Sp. z o. o.

Od 2014 roku jako jeden z pierwszych akredytowanych ośrodków rozpoczęliśmy szkolenia instalatorskie w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Dbamy o praktyczne przygotowanie każdego z uczestników, dlatego szczególnie stawiamy na zajęcia praktyczne w takiej ilości, jakiej nie znajdziesz w żadnym innym miejscu w kraju.
Uczymy, że wiedza praktyczna to podstawa, z którą osiągniesz sukces.

Twoja nowa praca, oferty pracy w całej Polsce

Newsletter

Call Now Button