Zostań Trenerem
w ATUM

Posiadasz dużą wiedzę teoretyczną lub praktyczna? Chcesz się nią podzielić i uczyć innych razem z ATUM?
Dołącz do grona specjalistów lidera branży szkoleniowej w sektorze oze w Polsce.

icons8-expand-arrow-80-1

Lider szkoleń w branży

O nas

Od 2015 roku jesteśmy ośrodkiem akredytowanym w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii. Przeszkoliliśmy już ponad 5000 specjalistów, którzy czynnie działają w branży OZE lub zawodach powiązanych. W związku z dużymi możliwościami rynku chętnie poszerzamy naszą kadrę dydaktyczną o kolejnych specjalistów, którzy wraz z nami kierują się chęcią przekazywania wiedzy i przede wszystkim praktycznej nauki zawodu.

" "

Z jednego prostego, ale bardzo ważnego powodu nasze szkolenia podzieliliśmy na moduły. Od zawsze chcieliśmy, żeby nasze szkolenia były usługą rozwijającą w każdym momencie nauki, a kadra wyselekcjonowana w taki sposób, aby każdy z naszych klientów wiedział, że wybierając ATUM uczony jest przez doświadczonych specjalistów z branży. Jeśli trafiłeś do nas, na pewno nie jest to przypadek i czujesz, że nauczanie w ATUM może być kolejnym poziomem przekazywania wiedzy.

Kogo szukamy?

doświadczonych teoretyków

tak jak szkolenia i ich różnorodność, tak samo każdy specjalista również jest inny oraz w swój wyuczony sposób potrafi przekazywać wiedzę. Podział szkoleń na modułowy nie jest przypadkowy, ponieważ wiemy, że część specjalistów lepiej odnajduje się w części teoretycznej niż praktycznej, dlatego warto żebyś na początku poinformował/a nas, z której strony czujesz się lepiej.

doświadczonych praktyków

zajęcia praktyczne… uwielbiamy! I jest tego u nas najwięcej. Raczej nie musimy tego tłumaczyć, ale gdyby ktoś nie wiedział, to w ATUM wychodzimy z założenia, że bez praktycznej nauki umiejętności i później ich weryfikacji nie zbudujemy dobrego instalatora i fachowca. Ta część jest dla nas szczególnie ważna, dlatego przynajmniej kilkuletnie doświadczenie jest totalnym minimalnym wymaganiem.

zainteresowany?

Czekamy na Twoje zgłoszenie

Curriculum Vitae

Doświadczenie zawodowe

Wykształcenie

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami i specjalistami z branży

Sprawdź naszych partnerów

Masz pytania? Zostaw kontakt!

Kontakt

ATUM Sp. z o.o.
ul. Ostrowskiego 7, pok. 118 (I piętro)
53-238 Wrocław

+48 71 786 62 87
+48 61 896 33 21
biuro@atum.edu.pl

NIP: 1130099894, KRS: 000068514
Kapitał zakładowy: 100 000,00zł.,
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji

_____

footer_dofinansowanie_logo
""